+421 905 723 958

info@artkruh.org

Dragon Dreaming - od sna k realizácii


Keď pracuješ na vzdelávacom, ekologickom, sociálnom, osobnom alebo inom projekte, máš sen či nápad, ktorý chceš realizovať spolu s inými, tu je návod ako na to...

Dragon Dreaming je participatívny, ľudský prístup k projektovému vedeniu a spolupráci, ktorý podporí celý cyklus projektu vo všetkých 4 fázach: Snívanie, Plánovanie, Realizácia a Oslava. Prináša filozofiu, nástroje a metódy, ktoré podporujú úprimnú komunikáciu hĺbku a kvalitu zdieľania na projektoch.

Dragon Dreaming je inšpirovaný žijúcimi systémami, teóriou chaosu, rozvojom organizácií, múdrosťou a duchovnými tradíciami aborigénov. Je to "hra" s novými pravidlami: spolu rozvíjame a žijeme win-win-win projekty. Zapájame všetkých zúčastnených, ich kvality a potreby. Snažíme sa úprimne pomenovať a stretnúť drakov (prekážky) na ceste. Potom dokážeme realizovať to, o čom sme ani nesnívali. Spolu!

Lektory:
Ulrike Reimann (Nemecko) - 
certifikovaná trénerka Dragon Dreaming, ktorá od 2007 sprevádza tímy a jednotlivcov zo súkromného, verejného a neziskového sektora pri realizácií ich snov. www.emotionskultur.de

Martin Gavalier (Slovensko) - zakladateľ OZ ART KRUH, ktorý aktívne a úspešne využíva Dragon Dreaming pri riadení projektov aj organizácie v praxi.

Miesto konania: Prešov, Slovenská 49 - Meditačné centrum UŽÍVAJ

Cena: 120€

Ubytovanie: priamo v centre (vlastný spacák+ karimatka), alebo penzión Gemin www.penziongemin.sk

Strava: individuálne (v meste)

Organuzácia, prihlášky a kurzovné: Jozef Šimko, centrumuzivaj@gmail.com, 0918469 324

Kurzovné: zálohy 30 eur posielať s menom a priezviskom na číslo účtu: SK7711110000006749447004
 

Informácie o programe: Martin Gavalier, gavalier@artkruh.org, 0905723958

 

Viac informácii o Dragon Dreaming nájdete v anglictine na www.dragondreaming.org.

Partneri