+421 905 723 958

info@artkruh.org

Win - Win - Win Games

Veríte svojim snom? Dokážete ešte snívať? Chcete pochopiť prečo sú niektoré “projekty” tak úspešné, zatiaľ čo iné sú nefunkčné, zablokované alebo fungujú len s zlomkom svojho potenciálu?

Projekt Win-Win-Win games je 10dňový tréning pre pracovníkov s mládežov v rámci programu ERASMUS+, ktorý sa uskutoční 14-23. Júna 2019 v obci Prenčov neďaleko Banskej Štiavnici .  35 účastníkov z 10 krajín Európy sa bude zážitkovou formou vzdelávať, ako aplikovať  metódu Dragon Dreaming vo svojej práci a praxi. Prvá časť je venovaná samotnej metóde a v druhej časti sa budeme zameriavať na riešenie blokád a problémov vyskytujúcich sa v reálnych projektoch. Máme tu česť, že projektom nás budú sprevádzať zakladateľ tejto metódy John Croft z Austrálie a skúsená lektorka Lizandra Barbuto z Brazílie.

Prídite si vypočuť verejnú prednášku 24.6.2019 17:00 do Eleuzíny v Banskej Štiavnici a oboznámte sa s celosvetovo overeným participatívnym projektovým manažmentom pod vedením tých najskúsenejších lektorov.

Dragon Dreaming je inovatívny, inkluzívny a participatívny  spôsob riadenia projektov. Nie je to len metodika, ale aj filozófia, ktorá  prináša do projektov holistický aspekt  vnímania sveta. Mení prístup k našim aktivitám/projektom v zmysle win-win-win. Prvá výhra je pre každého účastníka, druhá pre komunitu a posledná patrí Zemi, so zameraním na environmentálnu udržateľnosť. Táto jedinečná filozofia je novým pohľad na rozvoj projektov či podnikov a vyjadrením túžby po novej paradigme pre 21. storočie.

 
John Croft
/Austrália/: Medzinárodný tréner a konzultant a spoluzakladateľ nadácie Gaia v Západnej Austrálii,  bol univerzitným lektorom, vládnym konzultantom pri budovaní komunít a regionálnom rozvoji a environmentálnej udržateľnosti. Je zakladatelom Dragon Dreaming, ktorý sa za posledných 20 rokov rozšíril cez viac ako 8500 projektov v 52 krajinách po celom svete. Je tiež spoluzakladateľom "Inštitútu možností".
 Lizandra Barbuto /Brazília/: Terapeutka a špecialistka v oblasti Neurovedy, ľudského rozvoja, správania a integrálnej udržateľnosti/  Integrative Therapy School SAT/. . Pracovala v rôznych kultúrach po celom svete: Latinská Amerika, Európa, Ázia, Afrika a Austrália. Liz je spoluzakladateľkou "Inštitútu možností" a podporuje procesy ľudského rozvoja na dosiahnutie kolektívnej múdrosti prostredníctvom koncepčného učenia, prírody a participatívnych metód. Lektorka Dragon Dreaming.

Partneri