+421 905 723 958

info@artkruh.org

Dragon Dreaming

je inšpirovaný žijúcimi systémami, teóriou chaosu, rozvojom organizácií, múdrosťou a duchovnými tradíciami aborigénov. Dragon Dreaming je hra s novými pravidlami: spolu rozvíjame a žijeme win-win-win projekty. Zapájame všetkých zúčastnených, ich kvality a potreby. Snažíme sa úprimne pomenovať a stretnúť drakov (prekážky) na ceste. Potom dokážeme realizovať to, o čom sme ani nesnívali. Spolu.

I. DRAGON DREAMING - ÚVODNÝ WORKSHOP

Na workshope predstavíme Dragon Dreaming, metódu v 4 fázach: snívanie, plánovanie, realizácia a oslava.

Začiatok:  bude spojený s hlbším ponorom 23.8.2016
 

 

II. DRAGON DREAMING v praxi – HLBŠÍ PONOR

Seminár sám o sebe je naším spoločným vzdelávacím projektom a poslúži nám ako laboratórium pre rozvoj tímov  a projektov. Navrhujeme a realizujeme spoločný projekt, založený na myšlienkách a potrebách všetkých účastníkov. Takto prejdeme všetkými fázami Dragon Dreamingu s použitím vhodných nástrojov. Účastníci sa naučia   použiť ďalšie iné metódy a nástroje, ktoré sú užitočné v projektoch a v Ich implementácii. Skúsenosti z týždňa budú zovšeobecnené a doplnené konceptami a teóriou.

Popri hlavnom programe semináru, chceme prizvať k jeho otvoreniu aj lokálnu komnitu v piatok popoludní – a na záver im odovzdať výsledky projektu.
 
Obsah seminára: Filozofické, teoretické a duchovné korene metódy, rôzne štýly snívacích kruhov, tvorba motivujúcich cieľov a úloh, získavanie spätnej väzby od účastníkov projektov, analýza a riešenie blokád v projektoch, navigácia projektov, riešenie krízy a straty motivácie. Mimo to budeme praktizovať hlboké počúvanie, charizmatickú komunikáciu, rôzne nástroje na riešenie konfliktov v DD-projektoch.
 

Základné znalosti v Dragon dreamingu, alebo účasť na úvodnom semináry sú silne odporúčané!

Začiatok: 23. August 16:00
Koniec: 28. August 15:00
Účastnícky poplatok: 260€ vrátane stravy a ubytovania /vo vlastnom spacáku/. v hostely 7eur osoba/noc

Miesto konania: Prenčov 90, okr. Banská Štiavnica, Slovensko
Lektor: Ulrike Reimann; Dragon Dreaming Tréner & Facilitátor; www.emotionskultur.de
Preklad z nemčiny: Peter Kukliš

 

Ak výška účastníckeho poplatku je jedinou prekážkou Vašej účasti, kontaktujte nás s Vašou ponukou a môžme sa dohodnúť na nejakej alternatíve.

 

Partneri