Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Dragon Dreaming – otvorený termín

Otvorený termín – neváhajte sa nezáväzne prihlasovať.

artkruh_projekty_win-win-games

Úvodný zážitkový seminár

Obsah seminára: Filozofické, teoretické a duchovné korene metódy, vedenie snívacích kruhov, tvorba motivujúcich cieľov a úloh, získavanie spätnej väzby od účastníkov projektov, analýza a riešenie blokád v projektoch, navigácia projektov, riešenie krízy a straty motivácie.

Úvodom predstavíme D.D. metódu v 4 fázach: Snívanie, Plánovanie, Realizácia a Oslava.

Seminár sám o sebe je naším spoločným vzdelávacím projektom a poslúži nám ako laboratórium pre rozvoj tímov a projektov. Navrhujeme a realizujeme spoločný projekt, založený na myšlienkách a potrebách všetkých účastníkov. 

Mimo to budeme praktizovať hlboké počúvanie, charizmatickú komunikáciu a rôzne iné nástroje na podporu v D.D.  projektoch.

D.D. je inšpirovaný žijúcimi systémami, teóriou chaosu, rozvojom organizácií, múdrosťou a duchovnými tradíciami aborigénov. D.D. je hra s novými pravidlami: spolu rozvíjame a žijeme win-win-win projekty.Zapájame všetkých zúčastnených, ich kvality a potreby. Snažíme sa úprimne pomenovaťa stretnúť drakov (prekážky) na ceste. Potom dokážeme realizovať to, o čom sme ani nesnívali.  Spolu!

Dátum konania

Otvorený termín znamená, že seminár sa uskutoční v priebehu roka 2021 po prihlásení dostatočného počtu účastníkov. Akonáhle k tomu dôjde, budeme vás informovať a presný termín určíme po vzájomnej dohode všetkých zainteresovaných.

Začiatok o17:00 – Koniec ďalší deň o 18:00

Cena:

80 €

ART KRUH

Prenčov 90
Prenčov, 96973 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map