Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Dragon Dreaming – seminar

5. februára 2021 | 17:00 7. februára 2021 | 18:00

artkruh_projekty_win-win-games

Úvodný zážitkový seminár

Obsah seminára: Filozofické, teoretické a duchovné korene metódy, vedenie snívacích kruhov, tvorba motivujúcich cieľov a úloh, získavanie spätnej väzby od účastníkov projektov, analýza a riešenie blokád v projektoch, navigácia projektov, riešenie krízy a straty motivácie.

Úvodom predstavíme D.D. metódu v 4 fázach: Snívanie, Plánovanie, Realizácia a Oslava.

Seminár sám o sebe je naším spoločným vzdelávacím projektom a poslúži nám ako laboratórium pre rozvoj tímov a projektov. Navrhujeme a realizujeme spoločný projekt, založený na myšlienkách a potrebách všetkých účastníkov. 

Mimo to budeme praktizovať hlboké počúvanie, charizmatickú komunikáciu a rôzne iné nástroje na podporu v D.D.  projektoch.

D.D. je inšpirovaný žijúcimi systémami, teóriou chaosu, rozvojom organizácií, múdrosťou a duchovnými tradíciami aborigénov. D.D. je hra s novými pravidlami: spolu rozvíjame a žijeme win-win-win projekty.Zapájame všetkých zúčastnených, ich kvality a potreby. Snažíme sa úprimne pomenovaťa stretnúť drakov (prekážky) na ceste. Potom dokážeme realizovať to, o čom sme ani nesnívali.  Spolu!

Podrobnosti

Začiatok:
5. februára | 17:00
Koniec:
7. februára | 18:00
Cena:
80 €

ART KRUH

Prenčov 90
Prenčov, 96973 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map