Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vsrtvy komunikácie – tréning

23. augusta | 0:00 1. septembra | 23:59

artkruh_aktuality_comunication-call-for-participants

Chcete zlepšiť svoje komunikačné schopnosti? Radi by ste spoznali iné ako slovné formy komunikácie, napríklad komunikáciu pomocou umenia, či reči tela?

V tomto prípade môže byť tréning ideálny pre práve pre Vás.

„Vrstvy komunikácie“ je medzinárodný 8-denný vzdelávací kurz, ktorý ponúka rôzne metódy a nástroje na kultiváciu reči tela, emočnej komunikácie a v neposlednom rade aj verbálnej komunikácie so zvláštnym dôrazom na súcit, úctu,  podporu a spoluprácu.
Kurz je určený najmä pre pracovníkov s mládežou či iných  podporných profesií, trénerov, inštruktorov, mentorov, komunitných pracovníkov a pod.

Hlavnými metódami sú:

  • nenásilná komunikácia (NVC)
  • techniky a metódy z arteterapie
  • klauniáda (v rámci scénického umenia)

Zámerom je zlepšenie emocionálnych zručností účastníkov a ich schopnosť autentického prejavu, komunikácie a riešenia konfliktov.
Cieľom je naučiť sa odkomunikovať svoje posolstvo prijateľným nenásilným spôsobom a vedieť odčítať, ktoré emócie a pocity sa skrývajú za slovami, alebo aj tam, kde už slová nestačia.  

Všetky náklady (lektorné, strava, ubytovanie, cestovné) sú hradené z programu Európskej komisie Erasmus+. Príspevok je dobrovoľný.(odporúčaná výška 40-100€ podľa možností účastníkov)

ART KRUH

Prenčov 90
Prenčov, 96973 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map