With regard to the traditions
we inspire to a responsible life

Tvorivé stretnutie ľudských rúk s hlinou a jej premenou na keramiku

Otvorený termín - akonáhle sa nazbiera dosť záujemcov. Čím skôr sa prihlásite, tým skôr sa kurz uskutoční. O konkrétnom termíne vás budeme včas informovať. Kvôli dlhodobým procesom schnutia a vypaľovania je workshop rozdelený do 2 …

Tvorivé stretnutie ľudských rúk s hlinou a jej premenou na keramiku Read More »

Find out more »
100€
ART KRUH, Prenčov 90
Prenčov, 96973 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Vsrtvy komunikácie – tréning

„Vrstvy komunikácie“ je medzinárodný 8-denný vzdelávací kurz, ktorý ponúka rôzne metódy a nástroje na kultiváciu reči tela, emočnej komunikácie a v neposlednom rade aj verbálnej komunikácie so zvláštnym dôrazom na súcit, úctu,  podporu a spoluprácu.
Kurz je určený najmä pre pracovníkov s mládežou či iných  podporných profesií, trénerov, inštruktorov, mentorov, komunitných pracovníkov a pod.

Find out more »
40€ – 100€
ART KRUH, Prenčov 90
Prenčov, 96973 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Permakultúrny dizajn

90 hodinový kurz s 82 akreditovanými lekciami je rozdelený do štyroch blokov a prebieha počas štyroch predĺžených víkendov s odstupom cca mesiac vždy od piatku do nedele.

Find out more »
725€
ART KRUH, Prenčov 90
Prenčov, 96973 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
reconecting.fb_-1

Reconnecting roots – special call for KA2 (creative industry)

Description: Rural areas in Europe face longlasting depopulation. Young people are leaving these areas and moving to bigger cities where they can easily fulfill their needs of social life and job opportunities. It is however important to support and develop sustainable rural life strategies, and keep rural regions alive. Our experiences show, that organizing solely …

artkruh_aktuality_comunication-call-for-participants

Layers of communication

The general aim of this training is to bring various methods and tools for cultivation of verbal, emotional and body communication, with special emphasis on respect, and support.

artkruh_aktuality_60ka2

Reconstruction of village culture relic

artkruh_aktuality_dragon-dreaming3

Dragon Dreaming – play in which everybody wins