With regard to the traditions
we inspire to a responsible life

Les budúcnosti – Mládežnícka výmena

„Vrstvy komunikácie“ je medzinárodný 8-denný vzdelávací kurz, ktorý ponúka rôzne metódy a nástroje na kultiváciu reči tela, emočnej komunikácie a v neposlednom rade aj verbálnej komunikácie so zvláštnym dôrazom na súcit, úctu,  podporu a spoluprácu.
Kurz je určený najmä pre pracovníkov s mládežou či iných  podporných profesií, trénerov, inštruktorov, mentorov, komunitných pracovníkov a pod.

Find out more »
ART KRUH, Prenčov 90
Prenčov, 96973 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Permakultúrny dizajn

90 hodinový kurz s 82 akreditovanými lekciami je rozdelený do štyroch blokov a prebieha počas štyroch predĺžených víkendov s odstupom cca mesiac vždy od piatku do nedele.

Find out more »
1100€
ART KRUH, Prenčov 90
Prenčov, 96973 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
les-web-1

Future Forest 25.7.-8.8.2022

Future Forest je mládežnícka výmena, organizovaná pod záštitou programu ERASMUS+. Jedná sa o neformálny spôsob vzdelávania. 35 mladých ľudí z Portugalska, Chorvátska, Rakúska

story-erasmuspsd-2

STORIES FOR A NEW WORLD

We are living in a time where the impact of certain human activities is, for the first time in our history, altering the Earth’s life-supporting systems beyond the advisable, putting our own livelihoods at risk. The instability that our activities is causing on the ecosystems is putting us on track towards the 6th mass extinction. …

artkruh_aktuality_comunication-call-for-participants

Layers of communication

The general aim of this training is to bring various methods and tools for cultivation of verbal, emotional and body communication, with special emphasis on respect, and support.

artkruh_aktuality_60ka2

Reconstruction of village culture relic