Náš tím

artkruh_nas-tim_majo

Majo

koordinátor
je v Artkruhu od roku 2015 a pritiahol ho hlavne vidiecky životný štýl, umenie a neformálne vzdelávanie. Pôsobí ako administrator a koordinátor medzinárodných projektov. Popri tom v Bratislave prevádzkuje čajový obchod - Literárnu čajovňu a umelecký coworking - Čajový ateliér. V Prenčove sa pustil do rekonštrukcie vlastnej chalupy. Medzi jeho záľuby patrí dobrá kniha , prechádzky v prírode a čas s rodinou.
artkruh_nas-tim_marta

Marta

dobrovoľníčka
je zo španielska a už 3roky pracuje ako koordinátor dobrovoľníkov. Do ARTKRUHu prišla tiež ako dobrovoľníčka pred 4 rokmi a rozhodla sa stať súčasťou komunity. Miluje pracovať na záhrade, zbierať a spracovávať liečivé rastliny, vyrábať prírodnú kozmetiku. Je bojovníčkou za spravodlivú sociálnu spoločnosť a práva žien.
artkruh_nas-tim_martin

Martin

zakladateľ
je zakladateľom ARTKRUHu, pracuje ako riaditeľ, vizionár a údržbár. Rád tvorí, pracuje rukami, opravuje a zachraňuje staré veci, má rád remeslá, umenie a čas strávený s rodinou. Venuje sa Permakultúre, zaujíma sa o kozmológiu prírodných národov, kultúrne dedičstvo a sedliacky rozum našich predkov.
artkruh_nas-tim_janko

Janko

mentor
je v Artkruhu od roku 2017, pracuje ako mentor a učiteľ slovenčiny pre dobrovoľníkov z Európy. Okrem vzdelávania sa venuje tiež koučingu na vlastnej platforme Praktický koučing. V ARTKRUHu má rád dobrých ľudí, otvorenú komunikáciu, medzinárodnú atmosféru, kreatívne artefakty a zázemie. Žije s rodinou v Banskej Štiavnici.