Náš tím

artkruh_nas-tim_majo

Majo

administrátor
je v Artkruhu od roku 2015 a pritiahol ho hlavne vidiecky životný štýl, umenie a neformálne vzdelávanie. Pôsobí ako administrator a koordinátor medzinárodných projektov. Popri tom v Bratislave prevádzkuje čajový obchod - Literárnu čajovňu a umelecký coworking - Čajový ateliér. V Prenčove sa pustil do rekonštrukcie vlastnej chalupy. Medzi jeho záľuby patrí dobrá kniha , prechádzky v prírode a čas s rodinou.
artkruh_nas-tim_janka

Janka

koordinátorka
spolupracuje s Artkruhom od roku 2007. Má rada čas strávený v prírode, hlavne medzi liečivými rastlinami. Zaujíma sa o tradície, etnografiu, prírodné staviteľstvo a je tvorcom prírodnej a dekoratívnej kozmetiky Hiling. Záleží jej na vzdelávaní mladých ľudí v oblasti udržateľnosti. Prostredníctvom rôznych remeselných a kozmetických workshopov sa im odovzdáva kus z jej vášne k životu v spojení s prírodou.
artkruh_nas-tim_ivetka_800

Ivetka

mentorka
je milovníčka života vo všetkých jeho farbách. Fascinuje ju ľudská bytosť, spoločenstvo, príroda v hĺbke ich vzájomného prepojenia. Pracuje s mladými ľuďmi ako mentor, sprievodca v ich učení, radostiach i starostiach. Cez zážitkové učenie sa venuje práci s deťmi v roli asistenta a vychovávateľa. Realizuje detské tábory. Rada tvorí, venuje sa pradávnej technike spracovania vlny – plsteniu. Žije so svojou rodinou vo Sv. Antone.
artkruh_nas-tim_martin

Martin

zakladateľ
je zakladateľom ARTKRUHu, pracuje ako riaditeľ, vizionár a údržbár. Rád tvorí, pracuje rukami, opravuje a zachraňuje staré veci, má rád remeslá, umenie a čas strávený s rodinou. Venuje sa Permakultúre, zaujíma sa o kozmológiu prírodných národov, kultúrne dedičstvo a sedliacky rozum našich predkov.