323462488_5984447004940692_4020908910234567999_n-1

Prebúdzanie do seba

Spoznávanie sveta púčikov. Preniknutie k ich podstate a úlohe vo svete prírody, zoznámenie sa s ich liečivými účinkami a počúvanie odkazov, ktoré šepkajú našej duši.

Pozývame vás na objavnú cestu do svojho vnútra, v sprievode síl prírody. Hlavným zámerom bude rozdúchať náš vnútorný oheň, preskúmať pravosť a pravdivosť našich zámerov na ďalší rok. Prepojiť sa s pomaly sa prebúdzajúcou krajinou, naplno ju precítiť vo svojom tele a nechať sa viesť jej múdrosťou. V spoločnom ženskom kruhu si dovoliť vnímať svoju zraniteľnosť, ale aj silu, ktorá je s jemnosťou spojená.
Čo nás čaká:
🌱Pozrieme sa na miesto v našich životoch, kde sa zrovna nachádzame a ako na seba nahliadame. Odpovede si nosíme v sebe a príroda nám vie byť láskavou sprievodkyňou pri ich objavovaní, len sa naučiť počuť ju a dovoliť jej nechať sa sprevádzať.
🌱Nadviažeme hlboký osobný kontakt s okolitou krajinou, lúkami a lesmi. Prostredníctvom prepojenia s prebúdzajúcimi sa púčikmi, vôňou zeme a jemného chvenia pod našimi nohami, v tušení príchodu novej sily života, vyživíme náš osobný plamienok sily a energie v našom vnútri.
🌱Na ohni v kotlíku si vyrobíme svojho pomocníka do nastávajúceho obdobia, pradávny symbol hromničného času – sviecu z včelieho vosku, ktorá osvetlí naše zámery.
🌱Pozrieme sa na vrstvy, ktorými často nevedomky zakrývame našu pravú, divokú a prirodzenú podstatu. Budeme spájať techniky ručnej tvorby s hlbokým ponorom do seba, sprevádzané živlami ohňa a Zeme.
🌱Oceníme ale aj naše racio, pozrieme sa na svet púčikov v krajine tesne pred vypuknutím novej jari a ich mnohé liečivé účinky. Vyrobíme si pomocníka pre naše fyzické telo a osvojíme pár užitočných tipov, aby sme jarou prešli ľahšie a v plnej sile.
🌱Pri ohni si vytvoríme priestor na spev a hudbu, doneste si aj svoje nástroje (bubny, hrkálky atď)
Praktické informácie:
– seminár bude prebiehať čiastočne vo vnútorných priestoroch krásnej drevenej maringotky s horiacim ohníkom, čiastočne vonku. Preto je potrebné mať dostatočne teplé oblečenie prispôsobené počasiu, prípadne náhradné veci na prezlečenie, aby vám bolo príjemne aj dlhší čas vonku. Vnútri nám bude pohodlne a teplo, ale v zážitku sa chceme dostať hlbšie k vnímaniu prírodného sveta okolo nás.
– Priestor sa nachádza kúsok od Pezinka blízko Kučišdorfskej priehrady (cca 30 min autom od BA), je ľahko dostupný autom, v tesnej blízkosti lesov a lúk. V sobotu sa stretneme o 10.00 a skončíme cca o 19.00, v nedeľu začneme v rovnakom čase a rozlúčime sa o 17.00. Občerstvenie, teplý čajík aj káva budú k dispozícii, drobnosti na spoločné maškrtenie sú však vítané. Obed budeme objednávať spoločne, nie je zahrnutý v cene seminára.
– Cena za seminár: 130 eur (zahŕňa lektorné, priestory, občerstvenie a materiál na tvorbu). Na rezervovanie miesta je nutné prihlásiť sa záväzne e-mailom (katka.klim zavináč gmail.com), kapacita je obmedzená. Bližšie inštrukcie budeme zasielať prihláseným účastníčkam.
Sprevádzať vás budú Dominika Dudová a Katka Klimová. Toto stretnutie je úvodom do cyklu hlbokých ponorov do mystérií krajiny a nášho miesta v nej.

Udalosť bola ukončená.

Dátum

So - Ne, 11. - 12. február 2023
Expired!

Čas

10:00 - 12:00

Cena

130 €

Miesto

Kučišdorfská dolina
Pezinok